Xiaomi Mi Home Security Camera 2K 360° Pro

Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro   IP kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro je výborná voľba, ako ustrážiť svoj majetok. Táto domáca kamera pre vás...
45 €
Doprava 3 €,Na sklade
Garantovaný nákup z XM.sk

Na sklade • 1 variantDarček3 €97 % • 990 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,29 €93 % • 20 466 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €137 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €44 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 837 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant150 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,99 €98 % • 12 212 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Info v obchode2,9 €100 % • 203 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €91 % • 7 124 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1 €92 % • 103 recenziíĎalšie informácie

Rozlíšenie obrazu
2304 x 1296
Vnútorné

• , zakúpené v Smartshop

Kvalita obrazu je výborná, či už nočného alebo počas dňa. No nie som veľmi spokojná že ak mám ešte nejakú apku otvorenú tak mi video zamrzne. Dúfam že po aktualizácii apke sa to napravi.

• kvalitný obraz

Rozlíšenie obrazu
2304 x 1296
Vnútorné

Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

IP kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro je výborná voľba, ako ustrážiť svoj majetok. Táto domáca kamera pre vás vyhotoví prvotriedne zábery vďaka rozlíšeniu 2304 × 1296 px. Šošovka sníma v uhle 110°. Vďaka možnosti otočenia si perfektne prispôsobíte zorné pole. Zariadenie zvláda ukladať vyhotovené zábery tiež na pamäťovú kartu typu MicroSD. IP kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro dokáže vyhotovovať aj nočné zábery, vďaka čomu je ideálna na nepretržitú prácu a ochranu vášho majetku. Max. vzdialenosť nočného videnia predstavuje 9 m. Je možné nastaviť, že vám pri detekcii pohybu pošle upozornenie na e-mail. Rozmery kamery IP predstavujú 78 mm × 78 mm × 122 mm.

Charakteristické parametre IP kamery Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

• Schopnosť ukladať snímky IP kamery na cloudové úložisko aj pamäťovú kartu
  • 110° uhol natáčania
  • IP kamera dokáže rozlíšiť podozrivé pohyby
  • Je vybavená nočným videním do maximálnej vzdialenosti 9 m
  • Vyrobená najmä na vnútorné použitie
  • Rozmery: 78 mm × 78 mm × 122 mm
  • Je schopná prijímať Bluetooth
  • WiFi kamera IP

Konektivita IP kamery Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Maximálna podporovaná veľkosť MicroSD karty je 32 GB. Pracovať s ňou môžete cez zariadenie so systémom Android a iOS.

Ďalšie funkcie a vlastnosti IP kamery Xiaomi

IP kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro je vybavená tiež pohybovým snímačom, ktorý sa spustí automaticky pri aktivácii. Zariadenie má v sebe zabudovaný reproduktor a mikrofón, ktorý uplatníte pri odpočúvaní alebo komunikácii. Tento typ IP kamery umožňuje zaobstarať záznam na SD kartu. Aby ste sa pozreli do miest, kam bežne nedohliadne, môžete využiť jej objektív – na diaľku ho otočíte tam, kam potrebujete.

Parametre a špecifikácia

Použitie  vnútorná

Rotácia  Áno

Nočné videnie  Áno

Vyhotovenie  Otočná

Funkcie  detekcia pohybu, zasielanie e-mailových notifikácií, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor

Video

• BT gateway
    • nikde som nenašiel ktoré konkrétne zariadenie je možne spojiť s gateway
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Kvalitný výrobok
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Nezodpovedá 2k rozlíšeniu, ale inak vidno v celku obrázok -je to také na úrovni HD.
  • , zakúpené v DOMOSS

• Ako kamera za tú cenu je až prekvapivo kvalitná s dobrou kvalitou záznamu, širokou možnosťou natáčania.
    • Bezproblémové začlenenie do aplikácie Xiaomi Home a pre začiatočníkov úplne jednoduchá a rýchla inštalácia.
    • Konečne kamera čo nemá obmedzenia v aplikácii si stiahnu záznam ako súbor rovno do mobilu
    • Viac ako lepší nočný záznam a infra dosvit.
    • Možnosť interkomu je fajn.
    • Očakávanie lepšieho obrazu oproti staršiemu 360 modelu nie je úplne naplnené. Každopádne záznam je v tejto cenovej kategórii až prekvapivo dobrý a to aj v noci.
    • Len na vnútorné používanie

• Veľa funkcií
    • Dobrý obraz
    • Chýba SK, CZ návod
    • Aplikácii chyba SK, CZ jazyk
    • Po detekcii pohybu alebo človeka, pošle upozorňujúce video na ktorom nie je celá udalosť /je to skrátené /

Za tú cenu sa to oplatí kúpiť.

• , zakúpené v Extreme Computers

• Nadpriemerná kvalita videa
    • Veľmi tiché motorčeky. Nepočuť otáčanie.
    • Prehľadná a funkčná aplikácia
    • Možno trošku väčšia než som čakal
  • , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

Ok