Reklama

Tapo C545D

90 %
Tapo C545D dvojitý 2K objektív, farebné nočné videnie a inteligentné sledovanie pohybu pre dokonalý prehľad o vašom domove 24/7. 2K 3MP duálny objektív: Duálne 2K vysoké...
94,8 €
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z Smartnakup.cz

Najlacnejšie ponuky (27)

Tapo C545D

TP-LINK TAPO C545D
93 €
TP-LINK TAPO C545D
TP-link Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pan/Tilt Security Cam
94,8 €
Do obchodu
TP-link Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pan/Tilt Security Cam
TP-LINK Tapo C545D, Exteriérová bezpečnostná duálna WiFi kamera
97,5 €
TP-LINK Tapo C545D, Exteriérová bezpečnostná duálna WiFi kamera
Tapo C545D
97,55 €
Tapo C545D
TP-LINK Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
99 €
TP-LINK Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
TP-Link Tapo C545D
99,39 €
TP-Link Tapo C545D
TP-Link Tapo C545D
100 €
TP-Link Tapo C545D
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
101,49 €
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
TP-link Tapo C545D, Outdoor Security Wi-Fi Kamera Tapo C545D
102,05 €
TP-link Tapo C545D, Outdoor Security Wi-Fi Kamera Tapo C545D
TP-LINK Tapo C545D, Vonkajšia otočná IP kamera 3MP (2x objektív)
TP-LINK Tapo C545D, Vonkajšia otočná IP kamera 3MP (2x objektív)

Podobné produkty

Recenzie

Tapo C545D

    Overený zákazník juro

    , zakúpené v Datacomp.sk

    Tapo C545D

    Tapo C545D

    Odporúča produkt

    100 %

    Som milo prekvapený

    Overený zákazník

    , zakúpené v Datacomp.sk

    Tapo C545D

    Tapo C545D

    Odporúča produkt

    100 %
    • Kvalita prevedenia
    • Tiché otačanie
    • Kvalita obrazu
    • Nočné videnie
    • Trackovanie osôb, zvierat
    • Kvalita zviku
    • Citlivosť na pohyb a rozpoznavanie
    • momentálne žiadne

Popis produktu

Tapo C545D dvojitý 2K objektív, farebné nočné videnie a inteligentné sledovanie pohybu pre dokonalý prehľad o vašom domove 24/7. 2K 3MP duálny objektív: Duálne 2K vysoké...

Parametre produktu

Výrobca
Vonkajšie (outdoor)
áno
Bezdrôtové
áno

Parametre produktu

Výrobca
Vonkajšie (outdoor)
áno
Bezdrôtové
áno

Popis produktu

Tapo C545D dvojitý 2K objektív, farebné nočné videnie a inteligentné sledovanie pohybu pre dokonalý prehľad o vašom domove 24/7. 2K 3MP duálny objektív:

Duálne 2K vysoké rozlíšenie, je možné sledovať dve oddelené oblasti súčasne jedným zariadením.

Navrhnuté tak, aby minimalizovalo slepé miesta a poskytlo optimálne pokrytie.

Širokoúhly a teleobjektív:

So 165° širokouhlým objektívom a 6mm teleobjektívom zaisťuje dokonalý prehľad a detailnú ochranu vášho domova.

Synchronizované inteligentné sledovanie:

Keď pevný objektív detekuje pohyb, otočný objektív sa automaticky natočí a sleduje pohybujúci sa objekt.

Mytré zaostrenie jedným klikom:

Vyberte oblasť v širokouhlom zobrazení a otočná kamera sa na ňu okamžite zaostri.

Odolnosť proti počasiu IP66:

Poskytuje spoľahlivý dohľad v dešti, snehu, prachu a horúcom slnku, bez ohledu na počasie.

Podpora Ethernetu:

Ideálne pre oblasti so slabým Wi-Fi signálom – pripojenie k sieti Ethernet zaisťuje plynulé živé vysílání a rýchlejší prenos dát.

Bezplatná detekcia AI a upozornenia:

Okamžité notifikácie pri detekcii pohybu, osôb, domácich maznáčikov a vozidiel.

Kompatibilný s Alexa, Google Assistant a Samsung SmartThings:

Plne kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant a Samsung Smart Things.

Mytré nočné videnie:

Živé full-color snímky s reflektormi, diskrétnym černobielym infračerveným režimom, alebo automatickým Smart Mode podľa detekcie svetla pre optimálny obraz v noci.

Bezpečné lokálne alebo cloudové úložisko:

Ukladajte záznamy priebežne na microSD kartu až do 512GB (nie je súčasťou) alebo využijte predplatné Tapo Care pre cloudové úložisko s 30-dennou archiváciou videa.

Obousmerný zvuk:

Využijete plynulé konverzácie v reálnom čase s funkciou obousmerného zvuku, navrhnutou pre minimálne oneskorenie a vynikajúcu kvalitu zvuku.

Odkaz na web výrobcu: https://www.tp-link.com/ sk/home-networking/cloud-camera/tapo-c545d/

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
101,49 €
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/ Tilt Security Cam Tapo C545D
102,8 €
Do obchodu
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/ Tilt Security Cam Tapo C545D

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

Tapo C545D

2zákazníci odporúčajú produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
90 %
priemer z 8 hodnotení
5
7 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
1 ×

    Overený zákazník

    , zakúpené v Datacomp.sk

    Tapo C545D

    Tapo C545D

    Odporúča produkt

    100 %
    • Kvalita prevedenia
    • Tiché otačanie
    • Kvalita obrazu
    • Nočné videnie
    • Trackovanie osôb, zvierat
    • Kvalita zviku
    • Citlivosť na pohyb a rozpoznavanie
    • momentálne žiadne

    Overený zákazník juro

    , zakúpené v Datacomp.sk

    Tapo C545D

    Tapo C545D

    Odporúča produkt

    100 %

    Som milo prekvapený

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
101,49 €
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/Tilt Security Cam Tapo C545D
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/ Tilt Security Cam Tapo C545D
102,8 €
Do obchodu
Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pán/ Tilt Security Cam Tapo C545D
    {"Obľúbené kategórie":[["Umývacie huby a žinky","https://umyvacie-huby-a-zinky.heureka.sk/"],["Šachy","https://sachy.heureka.sk/"],["Vidly","https://vidly.heureka.sk/"],["Elektrické lisy na citrusy","https://elektricke-lisy-citrusy.heureka.sk/"],["Faxové fólie","https://faxove-folie.heureka.sk/"],["Domáce bežecké pásy","https://bezecke-pasy.heureka.sk/f:36881:34062904/"],["Toalety pre hlodavce","https://kupelne-toalety-pre-hlodavce.heureka.sk/f:38965:39948522/"],["Ortézy na zápästie","https://zdravotne-bandaze-a-ortezy.heureka.sk/f:15362:422367;15363:422392/"],["Rybárske praky","https://rybarske-vrhace-navnad.heureka.sk/f:16193:380763/"],["Krájače zeleniny Hendi","https://krajace-zeleniny.heureka.sk/f:34694:30984031/"]],"Vybrané značky":[["IP kamery DEXXER","https://ip-kamery.heureka.sk/f:14581:33061718/"],["IP kamery Autone","https://ip-kamery.heureka.sk/f:14581:33061643/"],["IP kamery INNE","https://ip-kamery.heureka.sk/f:14581:48097464/"],["IP kamery VESTA","https://ip-kamery.heureka.sk/f:14581:49604162/"],["IP kamery Brinno","https://ip-kamery.heureka.sk/f:14581:704209/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať futbalové šortky?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-futbalove-sortky-c2300-19387/"],["Ako vybrať peračník?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-peracnik-c2381-19933/"],["Ako vybrať jedálenskú stoličku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-jedalensku-stolicku-c2419-19542/"]],"Vybrané produkty":[["Procos Párty klobúčiky Máša a medveď 6ks","https://party-klobuciky-a-frkacky.heureka.sk/procos-party-klobuciky-masa-a-medved-6ks/"],["Dermacol 16H MicroBlade Tattoo Eyebrow Pen fix na obočie 02 1 ml","https://linky-na-obocie.heureka.sk/dermacol-16h-microblade-tattoo-eyebrow-pen-fix-na-obocie-02-1-ml/"],["SAPHO 108101","https://nadrzky-k-wc.heureka.sk/sapho-108101/"],["indickynabytok Amba 200x90","https://jedalenske-stoly.heureka.sk/indickynabytok-amba-200x90/"],["Prologic Termokomplet Max5 Comfort Thermo Suit","https://rybarske-komplety.heureka.sk/prologic-termokomplet-max5-comfort-thermo-suit/"],["Schneider Electric MIP22118S","https://rozvadzace.heureka.sk/schneider-electric-mip22118s/"],["Gresik Skořice ceylonská celá 15 g","https://jednodruhove-korenie.heureka.sk/gresik-skorice-ceylonska-cela-15-g/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}